Dominika
Ilość opinii: 13
Ilość dodanych filmów: 0

Opinie
Interesujący? Ambitny, skłania do refleksji? Opiera się na wartościach? Walory artystyczne? Wolny od przemocy i wulgaryzmów? Wolny od scen erotycznych? Nadaje się dla małych dzieci? Ogólna ocena filmu
Piękny umysł Beautiful Mind
Nie sądzę by był to film dla każdego, oglądając go trzeba przede wszystkim się skupić i być otwartym. Nie należy go oglądać po prostu, z kilku powodów, przede wszystkim dlatego, że go po prostu nie zrozumiemy i stwierdzimy, że film zupełnie nie ma sensu. Jednak jeśli się na nim skupimy to zrozumiemy ukryte w nim przekazy. Film ukazuje, rzeczywistość a może coś co tkwi tylko w umyśle, wybitnym ale chorym umyśle - jednak do końca jesteśmy trzymani w niepewności. Sądzę, że to nam pozostaje osądzić jak jest...
Dominika    09-08-2016   
Kraina lodu Frozen
Film na którym za równo ja jak i moja 6 letnia siostra płakałyśmy, wzrusza i bawi równocześnie. Najmłodszych wciągają rytmiczne piosenki, łatwo wpadające w ucho i zabawne postacie jak Olaf, nieco starszych interesuje bardziej wątek miłosny Anny i Hansa, natomiast najstarszą widownie wciągają uczucia jakie są tam przekazywane. Jednym słowem genialny film dla całej rodziny :)
Dominika    09-08-2016   
Czarownica Maleficent
Film, który pokazuje że zło nie zawsze jest takie złe jak go malują. I choć przez cały czas trzyma nas w niepewności, to przy ostatniej scenie można wylać morze łez. Cały zespół tworzący ten film, jednak świetna gra Angeliny Jolie i Elle Fanning sprawiła, że film tak bardzo wzrusza.
Dominika    09-08-2016   
Gwiazd naszych wina The Fault in Our Stars
Na prawdę mocny i prawdziwy film, pokazujący miłość i walkę dwójki młodych ludzi, którzy jednak przeszli już więcej niż nie jeden dorosły. Polecam każdemu, kto lubi tego typu kino jak i wszystkim innym, którzy pragną obejrzeć coś więcej niż kolejną komedię.
Dominika    09-08-2016   
Ósmoklasiści nie płaczą Achtste Groepers Huilen Niet
Choroba nie wybiera, nie oszczędza dzieci... Może zniszczyć wszystko - jednak czasem życie pozwala nam przeżyć ostatnie momenty z najbliższymi w największej radości.
Dominika    09-08-2016   
Milczenie owiec The Silence of the Lambs
Ten gatunek z natury dociera do węższego grona odbiorców, jednak jeśli ktoś lubi takie filmy, "Milczenie owiec" powinno należeć do tych, które obejrzy.
Dominika    09-08-2016   
Chłopiec w pasiastej piżamie The Boy in the Striped Pyjamas
Nie dla każdego życie było łaskawe, czasem tak niewiele brakuje do tragedii a czasem tak wiele by nas przed nią uchronić.
Dominika    09-08-2016   
Szkoła uczuć Walk to Remember
Historia, która mogłaby się przydarzyć bo przecież miłość nie zna granic.
Dominika    09-08-2016   
Opowieści z Narnii: Lew, czarownica i stara szafa Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the Wardrobe, The
Jeden z tych filmów do których chętnie wracam po latach.
Dominika    09-08-2016   
Król Lew Lion King
Cudowna bajka, która wzrusza małych i dużych.
Dominika    09-08-2016   
Bez mojej zgody My Sister's Keeper
Cudowny film i piękna ale smutna historia.
Dominika    09-08-2016   
Now Is Good
Film, który pokazuje nam kruchość życia.
Dominika    09-08-2016   
October Baby
Na prawdę piękny film.
Dominika    09-08-2016   
» pokaż wszystkie opinie
Pliki cookie pomagają nam udostępniać nasze usługi. Korzystając z tych usług, zgadzasz się na użycie plików cookie. Więcej informacji
OK