Dominika
Ilość opinii: 13
Ilość dodanych filmów: 0

Opinie
Interesujący? Ambitny, skłania do refleksji? Opiera się na wartościach? Walory artystyczne? Wolny od przemocy i wulgaryzmów? Wolny od scen erotycznych? Nadaje się dla małych dzieci? Ogólna ocena filmu
Piękny umysł A Beautiful Mind
Nie sądzę by był to film dla każdego, oglądając go trzeba przede wszystkim się skupić i być otwartym. Nie należy go oglądać po prostu, z kilku powodów, przede wszystkim dlatego, że go po prostu nie zrozumiemy i stwierdzimy, że film zupełnie nie ma sensu. Jednak jeśli się na nim skupimy to zrozumiemy ukryte w nim przekazy. Film ukazuje, rzeczywistość a może coś co tkwi tylko w umyśle, wybitnym ale chorym umyśle - jednak do końca jesteśmy trzymani w niepewności. Sądzę, że to nam pozostaje osądzić jak jest...
Dominika    09-08-2016   
Kraina lodu Frozen
Film na którym za równo ja jak i moja 6 letnia siostra płakałyśmy, wzrusza i bawi równocześnie. Najmłodszych wciągają rytmiczne piosenki, łatwo wpadające w ucho i zabawne postacie jak Olaf, nieco starszych interesuje bardziej wątek miłosny Anny i Hansa, natomiast najstarszą widownie wciągają uczucia jakie są tam przekazywane. Jednym słowem genialny film dla całej rodziny :)
Dominika    09-08-2016   
Czarownica Maleficent
Film, który pokazuje że zło nie zawsze jest takie złe jak go malują. I choć przez cały czas trzyma nas w niepewności, to przy ostatniej scenie można wylać morze łez. Cały zespół tworzący ten film, jednak świetna gra Angeliny Jolie i Elle Fanning sprawiła, że film tak bardzo wzrusza.
Dominika    09-08-2016   
Gwiazd naszych wina The Fault in Our Stars
Na prawdę mocny i prawdziwy film, pokazujący miłość i walkę dwójki młodych ludzi, którzy jednak przeszli już więcej niż nie jeden dorosły. Polecam każdemu, kto lubi tego typu kino jak i wszystkim innym, którzy pragną obejrzeć coś więcej niż kolejną komedię.
Dominika    09-08-2016   
Ósmoklasiści nie płaczą Achtste Groepers Huilen Niet
Choroba nie wybiera, nie oszczędza dzieci... Może zniszczyć wszystko - jednak czasem życie pozwala nam przeżyć ostatnie momenty z najbliższymi w największej radości.
Dominika    09-08-2016   
Milczenie owiec The Silence of the Lambs
Ten gatunek z natury dociera do węższego grona odbiorców, jednak jeśli ktoś lubi takie filmy, "Milczenie owiec" powinno należeć do tych, które obejrzy.
Dominika    09-08-2016   
Chłopiec w pasiastej piżamie The Boy in the Striped Pyjamas
Nie dla każdego życie było łaskawe, czasem tak niewiele brakuje do tragedii a czasem tak wiele by nas przed nią uchronić.
Dominika    09-08-2016   
Szkoła uczuć A Walk to Remember
Historia, która mogłaby się przydarzyć bo przecież miłość nie zna granic.
Dominika    09-08-2016   
Opowieści z Narnii: Lew, czarownica i stara szafa The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the Wardrobe
Jeden z tych filmów do których chętnie wracam po latach.
Dominika    09-08-2016   
Król Lew The Lion King
Cudowna bajka, która wzrusza małych i dużych.
Dominika    09-08-2016   
Bez mojej zgody My Sister's Keeper
Cudowny film i piękna ale smutna historia.
Dominika    09-08-2016   
Niech będzie teraz Now Is Good
Film, który pokazuje nam kruchość życia.
Dominika    09-08-2016   
Każde życie jest cudem October Baby
Na prawdę piękny film.
Dominika    09-08-2016   
» pokaż wszystkie opinie
Pliki cookie pomagają nam udostępniać nasze usługi. Korzystając z tych usług, zgadzasz się na użycie plików cookie. Więcej informacji
OK