1joasia998
Ilość opinii: 43
Ilość dodanych filmów: 1

Opinie
Interesujący? Ambitny, skłania do refleksji? Opiera się na wartościach? Walory artystyczne? Wolny od przemocy i wulgaryzmów? Wolny od scen erotycznych? Nadaje się dla małych dzieci? Ogólna ocena filmu
Listy do M.
Polska komedia opowiadająca o trzech historiach. Są święta Bożego Narodzenia. Jedna historia opowiada o kryzysie w rodzinie, ich podróży, w której odkrywają na nowo swoją miłość do siebie. Dodatkowo kochanek bohaterki znajduje sobie przyjaciela, chłopca z psem i matką alkoholiczką, jak się potoczą losy św. Mikołaja z galerii handlowej i chłopca, który ma tendencje do kradzieży? Druga historia opowiada o kobiecie, która nie szuka na siłę miłość, ale w końcu dostaje cios prosto w twarz, dosłownie, i poznaje samotnego ojca, małego chłopca. Wigilię kobieta spędza z jego synem, a kiedy bohater wraca do domu, zastaje cudowny obrazek. Czy mają szansę stać się rodziną? Trzecia historia opowiada o małżeństwie, bezdzietnym. Mężczyzna poznaje dziewczynę, którą postanawia zawieźć, kiedy okazuje się, że nie ma rodziny, zabiera ją do siebie. czy kobieta, która straciła swoją szansę na szczęśliwą rodzinę, może pokochać dziewczynę znalezioną na ulicy? Obejrzyj i zobaczy jak te święta zmieniły życie wszystkich bohaterów tego filmu.
1joasia998    16-07-2015   
Czego pragnie dziewczyna What a Girl Wants
Dziewczynka wychowująca się z mamą, całe życie czekająca na tatę. Na jaką wyrośnie nastolatkę? Na taką, która wie czego chce, a chce poznać ojca. Pewnego dnia wsiada do autobusu i jedzie poznać ojca, wkrada się na jego posesję, a na dowód, że jest jego córką, ma tylko zdjęcie rodziców z dnia, w którym się poznali. Jak nadrobić lata, które się straciło? Co zrobić, gdy nagle zmieniasz otoczenie o 180 stopni? gdy nagle podwieczorki u księżniczek to normalka? Zobaczcie co w stanie jest zrobić dziewczyna, która chce zdobyć miłość ojca. Oraz co zrobi ojciec, by jego córka była szczęśliwa? Czy dadzą radę stworzyć rodzinę?
1joasia998    16-07-2015   
Pan i Pani Kiler Killers
Film w stylu "Pan i pani Smith". Niby zwyczajne małżeństwo. Zwyczajne życie. wszystko zmienia się, gdy na jaw wychodzi, że mąż pani Killer jest zabójcą. Co więcej, wycofał się, gdy ją poznał, co nie zmienia faktu, że teraz całe miasto płatnych zabójców chce go zabić. Sprawy bardziej się komplikują, gdy rodzina Killerów ma się powiększyć. Czy można stworzyć kochającą się rodzinę na takiej ilości kłamstw? Co jeśli wszystko sobie wyjaśnią, czy miłość wygra i w tym starciu, kiedy naprzeciwko w ringu stoją kłamstwa, morderstwa i płatni zabójcy?
1joasia998    16-07-2015   
Rio
Świetna bajka dla młodszych jak i dla starszych odbiorców. Rio ukazane jako magiczne miejsce, pełne kolorów, miłości, ale i świata przestępczego, budzi mieszane uczucia, jednak wiadomo, że wszędzie czai się zło. Para naszych papużek, odnajduje się nawzajem, dzięki czemu, możemy być światkami głębokiej miłości i przyjaźni. Warto obejrzeć 'Rio" by przekonać się, jak bardzo człowiek i papuga moją się kochać, oraz jak powstaje nowe uczucie między dziką, a w pełni udomowioną istotą :)
1joasia998    15-07-2015   
Niania Nanny McPhee
Fantastyczna przygoda siódemki rodzeństwa, ich ojca, nowej niani, kucharki i jej pomocnicy, dalekiej krewnej oraz paskudnej kobiecie. Historia potoczyła się dość niespodziewanie, intrygująco, a co najważniejsze z happy endem. Warto obejrzeć, chociażby po to, żeby się przekonać, jak sprytne potrafią być dzieciaki, jeśli chodzi o ich przyszłość i szczęście ich ojca. Co zrobi rodzina, by zostać razem, i jaką rolę odegra w tym niania? Przekonajcie się :P
1joasia998    15-07-2015   
Pocahontas
Kolejna świetna produkcja Disneya. Pocahontas zmaga się z głosem serca, a radami ojca. Nie wie, czy warto ryzykować wszystko, czy lepiej zapomnieć o marzeniach. Kierowana przez duchy i własne serce odnajduje szczęście. Zobaczcie sami jak zakończy się miłość dzikuski i białego człowieka. Czy człowiek ze strzelbą w ręce może zrozumieć miłość niedźwiedzia, czy wycie wilka? Zobaczcie jak zmieni się życie tej dwójki, a przy okazji obu ich światów.
1joasia998    16-07-2015   
Mamma Mia!
Kiedy dziewczyna ma stanąć przed ołtarzem, marzy by to ojciec prowadził ją do celu. Mamma Mia opowiada historię dziewczyny, jej matki i trzech mężczyzn. Zobaczcie jak odszuka tego jedynego, który okaże się jej ojcem, a może wszyscy po trochę zostaną jej ojcem? miłość obu pokoleń, jej matka odnajdzie miłość, a ona sama okryje, że z małżeństwem nie warto się spieszyć, lepiej spełnić marzenia i dopiero potem wiązać się na całe życie :)
1joasia998    16-07-2015   
Książę i ja The Prince & Me
Ciekawa opowieść o księciu. Jest on buntownikiem, łobuzem, łamie zasady etykiety i jest twórcą wielu skandali. Postanawia wyrwać się z pałacu i wyjechać do szkoły. Rozpoczyna pracę w barze i poznaje dziewczynę. Zakochuje się, ale w końcu ile można ukrywać, że jest się księciem? Czy miłość pokona różnice pochodzenia? Czy książę Danii może wziąć za wybrankę swojego serca zwykłą dziewczynę? Czy mogą razem rządzić Danią? Przekonaj się!
1joasia998    16-07-2015   
Love, Rosie
Idealny! Czytałam książkę, ale mimo to myślę, że film jest fantastyczny. Oba dzieła przedstawiają tę historię na tyle zmodyfikowaną, że można pomyśleć, że to dwie inne historie, ale mimo wszytko film jest wciągający! Wracam do niego pamięcią i przy pierwszej okazji obejrzę ponownie! Jedna z nowszych produkcji, jest równie porywająca co "Śniadanie u Tiffaniego" czy "Ja cię kocham a ty śpisz". Idealna komedia romantyczna XXI wieku!
1joasia998    15-07-2015   
Najdłuższa podróż The Longest Ride
Najlepszy film jaki ostatnio widziałam na dużym ekranie! Równie dobry ja "Love, Rosie", czy "Zostań, jeśli kochasz". Po prostu, wciąga w fabułę filmu. Naprawdę fantastyczny film. Można się zaopatrzyć w chusteczki i tusz wodoodporny, bo poleje się morze łez! Dwie historie miłosne, w każdej z nich jest niepewność i strach, ale najważniejsze pytanie, to "Ile możesz poświęcić w imię miłości?". Odpowiedź znajdziecie w filmie 3
1joasia998    15-07-2015   
Siedem dusz Seven Pounds
Wspaniały film. Naprawdę warto obejrzeć. W filmie pokazano bardzo dobrze odczucia bohaterów. Odbiorca przed ekranem, czuje pełną gamę uczuć, nad którymi warto się głębiej zastanowić. Polecam wszystkim, którzy szukają czegoś wartościowego, a zarazem wspaniałego. Nie wyobrażam sobie, żeby ktoś to uważa się za znawcę historii kina i sztuki filmowej nie znał tego działa. Jest jednym z najlepszych filmów jakie widziałam.
1joasia998    15-07-2015   
Percy Jackson i Bogowie Olimpijscy: Złodziej Pioruna Percy Jackson & the Olympians: The Lightning Thief
Mój ulubiony film! Percy i jego przyjaciele stawiają czoła całemu światu, dążą do celu, aby uratować oba światy. Percy jako syn Posejdona, włada wodą. Może siedzieć pod wodą godzinami, każda kropla wody ulecza go, a w ekstremalnych warunkach, każde moce się przydadzą, prawda? Jak dla mnie Percy, jego niebieskie oczy i domek nad jeziorem w Obozie Półkrwi są spełnieniem marzeń :)
1joasia998    15-07-2015   
Uniwersytet Potworny Monsters University
Mamy okazj zobaczyć jak poznali się bohaterowie animacji "Potwory i spółka", fascynująca opowieść o początkach przyjaźni, ale jeśli mam wybierać, wolę zwyczajnie obejrzeć po raz tysięczny "Potwory i spółka", zamiast "Uniwersytet potwornego" ;c Przykro mi, po prostu, do mnie jakoś nie przemawia ;l Chociaż nie można zaprzeczyć, że jest świetny, po postu to nie mój styl ;)
1joasia998    15-07-2015   
Ona to on She's the Man
Aż wstyd się przyznać, pierwszy raz oglądałam w tamtym tygodniu. Od razu poczułam słabość do tego romansidła. Każdy zna "Nie wierzcie bliźniaczkom", wydawałoby się, że jeśli chodzi o bliźnięta dwujajowe, innej płci nie ma mowy o zamianie, a jednak Viola udowadnia, że jest i co więcej, to jako swój brat poznaje swoją miłość. Każda nastolatka powinna obejrzeć ten film.
1joasia998    15-07-2015   
Zebra z klasą Racing Stripes
Zebra w roli konia? Czemu nie. Obejrzyj i przekonaj się, że wszytko jest możliwe. Można znaleźć zebrę na ulicy w deszczową noc, można jeździć konno na zebrze, można startować w wyścigach na zebrze. Zwyczajnie można spełniać marzenia wbrew zasadom. skoro zebra wychowała się wśród koni, świń, psów i innych zwierząt hodowlanych, to dlaczego nie może być konie? :p
1joasia998    15-07-2015   
Strażnicy marzeń Rise of the Guardians
Wspaniała animacja, oglądałam już tysiąc razy, a jednak nadal nie mam dość. Są momenty śmieszne do łez, smutne, dezorientujące i pełne miłości, do postaci z bajki. Aż dziwne, że nawet dorośli ludzie stracili głowę dla bajki, ale jak sami obejrzycie, to się przekonacie, że nie tak trudno poświęcić Jackowi i jego nowej rodzinie niepełne 2 godzinki swojego życia.
1joasia998    15-07-2015   
Brzydka prawda The Ugly Truth
idealna obsada + świetny scenariusz = świetna komedia Tylko nieliczni są w stanie wyłączyć odbiornik, kiedy leci "Brzydka prawda", każdy powinien wiedzieć, że komediami można się przejeść, tą też, więc nie radzę oglądać milion razy pod rząd, ale warto czasem wrócić do komedii, która pokazuje, że nawet największy twardziel może się zakochać :)
1joasia998    15-07-2015   
Listy do Julii Letters to Juliet
Polecam, naprawdę warto obejrzeć, współczesna historia Romea i Julii? Nie, to nie jest kolejna podróba działa Szekspira. To nowoczesna historia miłości, o jakiej chyba się nie marzy... Mężczyzna jest wściekły, na kobietę, a jednak się w sobie zakochują... Sprawdźcie, jak skończy się ta historia, warto, nie pożałujecie ^.^
1joasia998    15-07-2015   
August Rush
Film pokazuje historię chłopca, który dąży do celu. Bardzo motywujący do działania. Każdy powinien obejrzeć ten film, jeśli interesuje się filmami poruszającymi uczucia skrywane głęboko w sercu. Cudowna muzyka, płynąca z instrumentów z udziałem Cudownego Dziecka dopełnia tego filmu. Według mnie 10/10!
1joasia998    15-07-2015   
Gnomeo i Julia Gnomeo and Juliet
Kolejna imitacja "Romea i Julii", według mnie marny, naprawdę nie polecam. Każdy ma swój gust, i każdy może się wypowiedzieć. Wolę klasyczne bajki Disneya i prawdziwe ekranizacje dzieł Szekspira. Nie miałam zwyczajnie nawet ochoty oglądać do końca "Gnomea i Julii" przykro mi, ale naprawdę porażka.
1joasia998    16-07-2015   
Hotel Transylwania Hotel Transylvania
Osobiście mam mieszane uczucia... Wszystkie postacie są wspaniałe na swój sposób, każdy z nich chociaż raz w trakcie seansu ma szansę wykazać się swoją błyskotliwością i doprowadzić człowieka do łez. Według mnie historia warta tych minut przed odbiornikiem, ale tylko raz :)
1joasia998    15-07-2015   
Zaplątani Tangled
Nowoczesna historia Roszpunki. Czasem nowsze wersje są lepsze, od starych, czasem jednak, to starsze dzieła bardziej przemawiają do nas. Tym razem sami musicie ocenić, którą wersję wolicie. Ja tam lubię obie wersje, w obu jest coś szczególnego. Zapraszam przed ekrany :)
1joasia998    15-07-2015   
Wild Child. Zbuntowana księżniczka Wild Child
Jedna z lepszych komedii dla nastolatek, które się nudzą w czasie choroby, czy samotnych zimowych wieczorów. Film niesie wspaniałe przesłanie, że najlepszych przyjaciół poznajemy w biedzie oraz pokazuje, że lepiej być sobą, niż udawać, kogoś innego :)
1joasia998    15-07-2015   
27 sukienek 27 Dresses
Kobieta, która była druhną już 27 razy, nadal jest singielką? To, aż dziwne, ale cóż, nie nam to oceniać. Zobaczcie jak wieczna druhna się zakochuje. Zobaczcie jak po raz kolejny występuje w roli druhny, ale tym razem jej serce jest już zajęte!
1joasia998    16-07-2015   
Narzeczony mimo woli The Proposal
Polecam, film naprawdę dobry. Komedia jest jedną z tych co zapada w pamięć, choćby dlatego, że naprawdę przyjemnie się ją ogląda. Jest lekki, idealny na wieczory samotne, w gronie przyjaciółek, czy też drugiej połówki. 9/10
1joasia998    15-07-2015   
Shrek
Animacja popularna za mojego dzieciństwa... Nie zliczę ile razy widziałam na ekranie Shreka, Fionę, no i wiernego Osła... Mile spędzony czas przed telewizorem, nie jest stracony. Shrek i Osioł już się o to postarali :)
1joasia998    15-07-2015   
Paddington
Miła odmiana po kolejnych klęskach, na ekranach kinowych. Można przy tym spędzić miłe chwile, pełne śmiechu i warto to zrobić. Całą rodziną można obejrzeć Paddingtona i przeżywać wraz z misiem kolejne przygody.
1joasia998    15-07-2015   
Ilu miałaś facetów? What's Your Number?
Świetna komedia o wyzwolonej kobiecie i jej przystojnym sąsiedzie. Pytanie, które można zadać, to, czy nasza bohaterka posłucha głosu serca, czy jednak będzie kierować się radami z gazety? Obejrzyj i oceń :)
1joasia998    16-07-2015   
Sposób na teściową Monster-in-Law
Jak się pozbyć mamusi z życia i mieszkania jej synka? Ta komedia pokaże wam zmagania o mężczyznę, a walczyć będzie jego narzeczona i matka. Kto wygra? Odpowiedź jest jedna, obejrzyj i się przekonaj.
1joasia998    16-07-2015   
Pożyczony narzeczony Something Borrowed
Świetna fabuła filmu. Idealna komedia romantyczna, warto obejrzeć, by zobaczyć jak zwycięża miłość. Niestety widzimy też jak rozpada się przyjaźń, ale w końcu szczęście i uczciwość wygrywają.
1joasia998    16-07-2015   
To tylko seks Friends with Benefits
Opowieść o młodych ludziach, nie pragnących związku, za to chcących się trochę zabawić. Co się stanie, kiedy jednak uczucia wejdą do gry? Zobacz jak miłość wygrywa z zasadami!
1joasia998    16-07-2015   
Wielka Szóstka Big Hero 6
Interesująca bajka. Animacje na wysokim poziomie. Według mnie idealny na niedzielne popołudnie dla całej rodziny, ale jeśli o mnie chodzi, drugi raz do tego nie wrócę.
1joasia998    15-07-2015   
Odlot Up
Mały chłopiec, staruszek i pies? Oto przepis na udaną familijną komedię :) Obejrzyjcie, żeby przekonać się, jak w dżungli poradzą sobie nasi bohaterowie.
1joasia998    15-07-2015   
Zakochana złośnica 10 Things I Hate About You
Nowoczesna historia "Poskromienia złośnicy" jest lekką komedią według dzieła Szekspira. Warto obejrzeć, choć wątpię, by ktoś jeszcze tego nie oglądał :)
1joasia998    15-07-2015   
Druhny Bridesmaids
Opowieść o przyjaźni, intrygach i miłości. Fajnie jest obejrzeć, ale nie jest rewelacyjny. Istnieją lepsze filmy i to dużo bardziej wciągające.
1joasia998    16-07-2015   
Dorwać byłą The Bounty Hunter
Czy możliwe by para dopiero po rozwodzie zrozumiała jak bardzo się kocha? I w jakie kłopoty muszą się wpakować, by powiedzieć o swojej miłości?
1joasia998    16-07-2015   
Jak ukraść Księżyc Despicable Me
Ogólnie dzieci, Gus, minionki i inne postacie są wspaniałe. Ale historia nie powala ;l Czekam na lepsze animacje, na ciekawsze historie :P
1joasia998    15-07-2015   
Zgadnij kto Guess Who
Ciekawa komedia, o tym, jak biały mężczyzna próbuje wejść do rodziny swojej ciemnoskórej kobiety.
1joasia998    16-07-2015   
John Tucker musi odejść John Tucker Must Die
Świetna komedia, ciekawy wątek, ale osobiście, według mnie jest to typowa komedia jakich dużo.
1joasia998    16-07-2015   
Miłość i inne nieszczęścia Love and Other Disasters
Film interesujący, pełen pomyłek i nieporozumień. Warto obejrzeć i zapoznać się z fabułą.
1joasia998    16-07-2015   
Porwanie Abduction
 
1joasia998    20-07-2015   
Miłość na zamówienie Failure to Launch
 
1joasia998    16-07-2015   
A więc wojna This Means War
 
1joasia998    16-07-2015   
» pokaż wszystkie opinie
Pliki cookie pomagają nam udostępniać nasze usługi. Korzystając z tych usług, zgadzasz się na użycie plików cookie. Więcej informacji
OK